Haos total la Dinamo! Turcu: "E TRAGEDIE daca nu batem pe Buzau!"
Vrem la mondiale! Lobont:"Ne calificam!", Tamas:"Ar fi culmea sa ne temem de Serbia!"
Probleme in vestiarul lui Dinamo! Rednic, controlat de conducere!