Peste 500.000 de oameni au cerut SUSPENDAREA lui Sergio Ramos! Ce decizie a luat UEFA

Sergio Ramos Finala Champions League 2018 Liverpool Real Madrid Liga Campionilor Sergio Ramos
Data publicarii: Marti 29 Mai 2018, 18:55
Data actualizarii: Marti 29 Mai 2018, 18:55

Sergio Ramos a devenit inamicul numarul 1 dupa finala Champions League castigata de Real Madrid impotriva lui Liverpool, 3-1.

Capitanul lui Real Madrid l-a accidentat pe Salah dupa 26 de minute de joc, iar atacantul egiptean a iesit de pe teren cateva minute mai tarziu cu o leziune importanta la umar.

Nu a fost singurul incident in care a fost implicat Ramos. Cu 2 minute inainte de deschiderea de scor, fundasul l-a lovit cu cotul in cap pe Karius, portarul lui Liverpool care avea sa comita doua erori uriase in partida.