VIDEO Dublă și v-am pupat! Antoine Griezmann, eliminat după un fault HORROR într-un duel cu Firmino

Antoine Griezmann Atletico Madrid Liga Campionilor Dublă și v-am pupat! Antoine Griezmann, eliminat după un fault HORROR într-un duel cu Firmino
Iosif Pintilie
Data publicarii: Marti 19 Octombrie 2021, 23:44
Data actualizarii: Marti 19 Octombrie 2021, 23:45

Atletico Madrid și Liverpool s-au întâlnit în capul de afiș al serii de marți din Champions League.

Cormoranii au început duelul în forță, având 2-0 după doar 13 minute, însă dubla lui Griezmann din minutele 20 și 34 a relansat partida. Francezul nu a reușit însă să ducă un meci perfect până la final.

În minutul 51, Griezmann îl lovește cu piciorul în față pe Firmino, după un duel direct, iar atacantul francez a văzut direct cartonașul roșu arătat de arbitrul german Siebert Daniel.