Cristiano Ronaldo juventus Lokomotiv Moscova Maurizio Sarri Liga Campionilor Cristiano Ronaldo si-a iesit din minti! Gest INCREDIBIL fata de Maurizio Sarri: cum a reactionat starul portughez cand a fost schimbat in meciul cu Lokomotiv
Data publicarii: Joi 07 Noiembrie 2019, 14:56
Data actualizarii: Joi 07 Noiembrie 2019, 15:06

Juventus a invins cu 2-1 Lokomotiv Moscova in grupele UEFA Champions League.

Maurizio Sarri a decis sa-l schimbe pe Cristiano Ronaldo in minutul 81 al partidei, cand scorul era 1-1.

Dybala a intrat in locul starului portughez, care a plecat nervos spre banca, fara sa-l salute pe Maurizio Sarri. Mai mult, Ronaldo i-a aruncat o privire taioasa antrenorului sau.

Juventus a avut noroc si a prins victoria in minutul 90+3, gratie golului inscris de Douglas Costa.