Inima i-a luat-o razna! Tucudean, scos din echipa CFR-ului de MEDICI la pauza jocului cu Gaz Metan! Ce s-a intamplat

Meciurile multe jucate in ultimul timp l-au supraincarcat pe George Tucudean.

Atacantul CFR-ului a trebuit sa iasa la pauza in meciul cu Gaz Metan. Lui Tucudean i-a crescut ritmul cardiac, iar medicii de pe ambulanta, chemati in vestiar, i-au cerut sa nu mai revina in teren. Golgeterul CFR-ului a fost dus la spital, unde acum i se fac teste pentru a fi stabilita cauza exacta a situatiei sale.

Tucudean a marcat 17 goluri de la startul sezonului pentru CFR si echippa nationala.

Toata Romania vede Romania! Norvegia - Romania, vineri, 7 iunie, 21:45, in direct la PRO TV! Malta - Romania, luni, 10 iunie, 21:45, in direct la PRO TV!

Filmul zilei în care procesul lui Liviu Dragnea a ajuns la final. Instanța va pronunța sentința pe 27 mai