"A fost o perioada dificila. In sfarsit am iesit negativ!" Mesajul postat de capitanul FCSB-ului dupa ce a scapat de Covid-19! Pentru ce le-a multumit fanilor
![A fost o perioada dificila. In sfarsit am iesit negativ! Mesajul postat de capitanul FCSB-ului dupa ce a scapat de Covid-19! Pentru ce le-a multumit fanilor FCSB coronavirus florin tanase Liga 1](https://res.sport.ro/assets/sport/2020/09/26/image_galleries/709615/a-fost-o-perioada-dificila-in-sfarsit-am-iesit-negativ-mesajul-postat-de-capitanul-fcsb-ului-dupa-ce-a_size6.jpg)
Capitanul "ros-albastrilor" a postat pe contul sau de Instagram un mesaj prin care le-a multumit fanilor pentru sustinere.
"Sunt bucuros sa va spun ca in urma testului efectuat, am iesit, in sfarsit, negativ. A fost o perioada dificila, pe care cu ajutorul lui Dumnezeu am reusit sa o depasesc cu bine. Mi-ati fost alaturi si am primit toata energia voastra pozitiva.
Va multumesc foarte mult si va intorc gandurile bune. Sa ne revedem sanatosi", a fost mesajul lui Florin Tanase, scris la o fotografie realizata in avion
Fotbalistul a fost testat negativ pentru Covid-19 astazi, inainte de meciul cu Poli Iasi, deodata cu Darius Olaru, Sergiu Bus, Ovidiu Popescu, Andrei Vlad si Andrei Miron.
Alti 9 fotbalisti de la FCSB, dar si antrenorul principal Toni Petrea, au iesit in continuare pozitivi si vor ramane in izolare.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News