PSG Neymar sergio rico Franta Gol INCREDIBIL primit de PSG! Neymar si Mbappe au ramas interzisi. Gafa COLOSALA a portarului! Ce s-a intamplat
Data publicarii: Duminica 23 Februarie 2020, 23:19
Data actualizarii: Duminica 23 Februarie 2020, 23:19

In prelungirile primei reprize ale meciului cu Bordeaux, Pablo Nascimento a marcat un gol la care nu s-ar fi asteptat niciodata.

Brazilianul a fost nimerit de portarul Sergio Rico. Degajarea acestuia a luat efect de bumerang si a adus egalitatea pe tabela. A fost o repriza nebuna pe Parc des Princes. Sud-coreeanul Hwang a descis scorul pentru Bordeaux, apoi Cavani a evalat cu golul 200 marcat pentru PSG. In minutul 2 al prelungirilor reprizei, Marquinhos a facut 2-1, pentru ca Pablo sa egaleze fara sa vrea in al 6-lea minut de extratimp!