Steaua FCSB Fotbal intern Steaua bate Progresul si cursa pentru promovare e nebuna, nebuna de tot in C! Cum arata clasamentul in lupta cu FCSB
Data publicarii: Sambata 20 Martie 2021, 17:57
Data actualizarii: Sambata 20 Martie 2021, 18:00

Steaua s-a impus cu 2-0 pe terenul Progresului Spartac dupa golurile lui Mihaescu si Huiban.

Stelistii au avut emotii in startul partidei, dupa ce Sandu si Ohaci au ratat sanse de gol pentru Progresul. Reusita lui Mihaescu, marcator dupa o minge sarita din transversala in urma unei lovituri libere batute de Pacionel, a facut insa liniste pe stadionul din Intrarea Vrabiei. Dupa pauza, Huiban a punctat in minutul 57 si a stabilit scorul final.