"Nu-ti bate joc de noi!" Ce i-au reprosat oficialii lui CFR Cluj arbitrului la pauza meciului cu Universitatea Craiova!

CFR Cluj arbitru Dan Petrescu Istvan Kovacs Liga 1 Fotbal intern "Nu-ti bate joc de noi!" Ce i-au reprosat oficialii lui CFR Cluj arbitrului la pauza meciului cu Universitatea Craiova!
Data publicarii: Duminica 28 Iunie 2020, 21:52
Data actualizarii: Duminica 28 Iunie 2020, 21:56
Dupa ce au intrat la cabine condusi cu 1-0, clujenii si-au varsat nervii pe arbitrii partidei cu Universitatea Craiova.

Potrivit Fanatik, la pauza meciului, oficialii lui CFR Cluj au fost surprinsi in timp ce ii strigau centralului Istvan Kovacs sa arbitreze corect.

arbitrii

"Nu-ti bate joc de noi" i-au strigat acestia, dupa ce ardelenilor le-a fost refuzat un penalty in prima repriza, cand Costache a fost faultat in careu.

Si Dan Petrescu le-a reprosat arbitrilor modul in care au tratat faza din startul partidei, insa la pauza au reactionat si oficialii echipei, care au mers aproape de intrarea in vestiare pentru a cere socoteala.

Ulterior, acestia au revenit in tribune.