Ajax - Dnipro, decis dupa PRELUNGIRI | Wolfsburg a castigat si pe terenul Interului, Brugge a dat marea lovitura a serii! Vezi golurile din Inter 1-2 Wolfsburg

Europa League
Live Blog

Data publicarii: Joi 19 Martie 2015, 16:42
Data actualizarii: Vineri 20 Martie 2015, 00:35

20:10 19 Mar

Min 9 (Roma 0-1 Fiorentina) - GOOOOL Gonzalo Rodriguez! Capitanul Fiorentinei deschide scorul pe Olimpic dintr-un penalty!

20:09 19 Mar

20:00 Dinamo Kiev - Everton si Roma - Fiorentina | Echipele de start

Roma - Fiorentina

20:08 19 Mar

Min 50 - Prima repriza echilibrata la Kiev, unde gazdele au avut totusi o reusita anulata! Napoli se califica la acest scor

18:49 19 Mar

Echipele de start la Dinamo Moscova - Napoli (19:00)

16:45 19 Mar

Tatarusanu si Puscas sunt ultimii romani ramasi in cursa pentru trofeul Europa League. Inter are o misiune dificila cu Wolfsburg, care a batut-o in tur cu 3-1, in timp ce Fiorentina lui Tatarusanu a facut egal pe teren propriu cu AS Roma, 1-1.