SCENE SOCANTE in Europa League la meciul dintre Basaksehir si Roma! Un suporter i-a spart capul unui jucator sub ochii lui Hategan! FOTO

Un suporter i-a spart capul unui jucator de la Roma.

Roma s-a impus cu 4-0 pe terenul turcilor de la Basaksehir insa meciul nu a fost lipsit de incidente. Aceasta partida a fost arbitrata de Ovidiu Hategan, iar in minutul 53 a avut loc un episod socant. Pellegrini se pregatea sa execute o lovitura de colt, dar dintr-o data s-a prabusit pe gazon si i-a facut semn lui Hategan ca fost lovit. Dupa ce a vazut ce s-a intamplat, Hategan i-a cerut crainicului sa ii avertizeze pe fanii gazdelor ca ar putea sa suspende partida.

Pellegrini a fost bandajat si a jucat pana in minutul 71 cand a fost schimbat cu Under.

Anca Serea, cu 4 copii în carantină din cauza virozei

06:54
Sânziana Buruiană se demachează in direct! Motivul pentru care vrea să intre în Cartea Recordurilor

10:52
VLAD - Despre Jesus, de parca n-ar fi de fata

02:04
Vorbește Lumea - 30 Ianuarie Promo

00:40
Carmen Șerban, vindecată prin credință

În 2012, Carmen a fost diagnisticată cu tumoare benignă, la sân.

Carmen Șerban: "Îi mulțumesc lui Dumnezeu, pentru toate."

12:07
"Donăm voce", pentru copiii cu autism

Copiii cu autism au nevoie de luni, ani, pentru a spune lucruri simple.

Anca Dumitrescu: "Copiii pot începe să pronunțe anumite cuvinte, între 7 și 12 luni."

07:08
Anca Dumitra (Gianina din "Las Fierbinți"), pregătită să devină mamă

Anca Dumitra: "Acum 5 ani, îmi doream 5 copii. Tot timpul am spus că vreau să am mulți copii. "

03:43
Dana Rogoz, însărcinată...cu o vacanță exotică

Însărcinată în 6 luni, Dana Rogoz nu se dă în lături de la vacanțele exotice. Frumoasa actriță va avea o fetiță.

Dana Rogoz: "Încă nu știm ce nume va purta."

12:07
Andi Moisescu: „Zecele perfect este ceva foarte rar. Din fericire, noi românii ne-am mai întâlnit cu el de-a lungul istoriei.” Românii au talent, din 7 februarie, la PRO TV!

01:59
Oana Radu, într-o relație amoroasă cu instructorul

Oana Radu: "Poate că fostul iubit nu merita să fiu cu el. Nu mi-a fost atât de fidel.

13:28
Înalta Curte atacă la Curtea Constituțională legea prin care se taie pensiile speciale