STATI ca e altceva! Dupa ce l-a umilit in campionat, Mihalcea l-a bagat pe copilul Borcea in prelungiri la meciul pentru nimic cu FCSB

Dinamo Adi Mihalcea Cupa Romaniei Liga 1 valentin borcea Cupa Romaniei STATI ca e altceva! Dupa ce l-a umilit in campionat, Mihalcea l-a bagat pe copilul Borcea in prelungiri la meciul pentru nimic cu FCSB
Data publicarii: Miercuri 08 Iulie 2020, 21:53
Data actualizarii: Miercuri 08 Iulie 2020, 22:00

Dupa debutul in Liga 1, jucatorul de 18 ani a debutat acum si in Cupa Romaniei.

Dupa minutul pe care l-a jucat in meciul cu Academica Clinceni, Valentin Ioan Borcea a fost introdus pe teren si in returul cu FCSB.

Adi Mihalcea a decis sa-l trimita pe teren abia in primul minut al prelungirilor reprizei secunde.

Asta in ciuda faptului ca FCSB a condus cu 4-0 la general din minutul 2 al partidei, iar Dinamo nu parea sa aiba vreo sansa nici macar sa inscrie golul de onoare.