ovidiu horsia Cupa Romaniei Poli Iasi Cupa Romaniei Golul pe care l-ar fi aplaudat si Ronaldo si Messi! Cum a putut sa inscrie Horsia in meciul de cupa cu Craiova! Executia ULUITOARE reusita de mijlocasul moldovenilor
Data publicarii: Miercuri 04 Martie 2020, 23:13
Data actualizarii: Miercuri 04 Martie 2020, 23:19

Ovidiu Horsia a inscris un gol spectaculos.

Poli Iasi a eliminat-o pe Universitataea Craiova in sferturile cupei Romaniei dupa ce i-a invins cu 3-2 pe olteni prin dubla lui Breeveld si bijuteria de gol de marcat de Horsia.

In minutul 42 al partidei, Onoh a trimis o centrare foarte buna in careul lui Pigliacelli, iar Horsia a reluat in plasa cu o foarfeca din lateral.

• Golul pe care l-ar fi aplaudat si Ronaldo si Messi! Cum a putut sa inscrie Horsia in meciul de cupa cu Craiova! Executia ULUITOARE reusita de mijlocasul moldovenilor