"Sergio Ramos, cel mai bun de la Uruguay!" Cum a fost surprins Salah la golul marcat de Uruguay! FOTO

Mohamed Salah Cupa Mondiala 2018 Egipt - Uruguay Mondial 2018 Salah Cupa Mondiala 2018 "Sergio Ramos, cel mai bun de la Uruguay!" Cum a fost surprins Salah la golul marcat de Uruguay! FOTO
Data publicarii: Vineri 15 Iunie 2018, 17:05
Data actualizarii: Vineri 15 Iunie 2018, 17:05

Mohamed Salah era marea speranta a Egiptului la Mondial. El nu a putut sa joace cu Uruguay

Uruguay s-a impus contra Egiptului in al doilea meci din grupa A, scor 1-0. Gimenez a marcat golul victoriei cu capul in minutul 90, in urma unui corner.

A fost un meci destul de slab, dar cu mai multe ocazii mari de gol pentru sud-americani pe final.

• Sergio Ramos, cel mai bun de la Uruguay! Cum a fost surprins Salah la golul marcat de Uruguay! FOTO

Salah a asteptat pe margine sa fie introdus, insa in cele din urma selectionerul Hector Couper a renuntat sa-l mai trimita in teren.

"Cel mai bun jucator de la Uruguay a fost Sergio Ramos", comenteaza amar internautii pe Twitter.

Salah a fost surprins cu capul plecat dupa reusita lui Gimenez din minutul 90, cand era clar ca Egiptul va fi invinsa in prima partida de la Cupa Mondiala.