Real 7-1 Deportivo! Doua ratari URIASE ale lui Andone | Betis 0-5 FC Barcelona, Messi si Suarez au ucis-o pe Betis dupa 0-0 la pauza | Inter 1-1 AS Roma | Lyon 2-1 PSG

20:58 20 Jan
Se incinge meciul de pe Etihad! Aguero a marcat din penalty, imediat a redus din diferenta Murphy

20:06 20 Jan
GOOOL MAN CITY! Aguero deschide scorul dupa o centrare perfecta a lui De Bruyne - atacantul argentinian a 'sters' foarte putin mingea
19:58 20 Jan
Atletico Madrid s-a incurc pe propriul teren cu Girona, scor 1-1, iar Barcelona are sansa de a se distanta la 11 puncte in clasament. Griezmann a marcat pentru gazde, Portu aducand egalarea in minutul 73

18:15 20 Jan
GOOOL MAN UNITED! Martial deschide scorul contra lui Burnley cu un sut din careu, mingea a lovit si bara transversala inainte sa intre in poarta!
17:33 20 Jan
Arsenal conduce cu 4-0 pe Crystal Palace dupa reusitele din minutele 6, 10, 13 si 22

17:30 20 Jan