Chelsea a castigat cu 2-0 finala Cupei Ligii cu Tottenham. Se incinge campionatul in Spania: Real Madrid 1-1 Villarreal! Barca vine la 2 puncte de Real

Costel Pantilimon Alex Maxim Manchester United Premier League Sunderland Campionate externe
Live Blog

Fotbal de 5 stele

Data publicarii: Duminica 01 Martie 2015, 22:33
Data actualizarii: Duminica 01 Martie 2015, 23:54

Urmareste faza cu faza cele mai importante meciuri din Europa!

18:44 28 Feb

GOL UNITED! Rooney face 2-0, dupa o faza in care Pantilimon a respins direct in fata atacantului de la United.

18:42 28 Feb

Granada 1-3 Barcelona! Rakitic, Suarez si Messi au marcat pentru catalani!

18:40 28 Feb

Final in Germania! Cu Maxim titular, Stuttgart a facut doar 1-1 cu Hannover. Echipa romanului ramane pe ultimul loc in Germania. Dortmund a castigat derby-ul minerilor cu Schalke si s-a ridicat din zona de retrogradare!

Toate rezultatele:

18:35 28 Feb

Gafa uriasa de arbitraj la United - Sunderland. O'Shea a faultat din postura de ultim aparator si s-a dat penalty, dar arbitrul l-a eliminat pe West Brown. Chiar si jucatorii lui United i-au spus centralului ca elimina jucatorul gresit, dar acesta nu si-a schimbat decizia. Brown a renuntat la proteste si a iesit cu zambetul pe buze de pe teren!

VIDEO AICI

18:32 28 Feb

GOL UNITED! Wayne Rooney deschide scorul din penalty!

18:15 28 Feb

Batman, Batman :)

18:09 28 Feb

GOL DORTMUND x2!

Aubameyang si Mkhitaryan au marcat in minutele 78 si 79 pentru echipa lui Klopp!

18:03 28 Feb

GOL HANNOVER. Stindl egaleaza in meciul cu Stuttgart.

Gardos a fost schimbat de Koeman in minutul 25, din cauza modificarii sistemului de joc. Southampton a inceput meciul cu trei fundasi centrali, dar WBA a deschis scorul in minutul 2. Elia a intrat in locul romanului.

17:49 28 Feb

PAUZA in Premier League. Pantilimon nu a fost prea amenintat de United. Gardos e condus la pauza de WBA!

17:41 28 Feb

GOL STUTTGART! Gentner deschide scorul in minutul 53! Maxim e continuare pe teren, dar a avut o repriza secunda mai slaba pana acum.

17:30 28 Feb

GOL BARCA! Rakitic deschide scorul cu Granada!

17:28 28 Feb

Dortmund - Schalke, derby-ul minerilor din Germania, e 0-0 la pauza.

BARA Manchester United! Pantilimon a fost invins de sutul lui Ashley Young, dar O'Shea a deviat mingea in bara transversala! United - Sunderland e in continuare 0-0.

17:11 28 Feb

La 17:00 a inceput si meciul dintre Sahtior si Vorskla. Echipa lui Mircea Lucescu are mare nevoie de victorie ca sa ramana aproape de Dinamo Kiev, locul 1. Sahtior e pe 2, la 4 puncte in spate.

17:04 28 Feb

A inceput Granada - Barcelona in La Liga!

17:03 28 Feb

GOL WBA! Echipa lui Gardos primeste gol in minutul 2!

16:54 28 Feb

Clasamentul din Bundesliga. Bayern a batut-o aseara pe Koln cu 4-1.

16:52 28 Feb

Toata etapa din Premier League.

Clasamentul

16:50 28 Feb

Gardos e si el titular contra lui WBA in Premier League!

16:48 28 Feb

Alex Maxim e titular pentru prima data in 2015 la Stuttgart, in deplasarea de la Hannover. Stuttgart e pe ultimul loc in Bundesliga!

16:46 28 Feb

Costel Pantilimon e titular in poarta lui Sunderland, in partida cu Manchester United de pe Old Trafford. Meciul incepe de la 17:00!

Back: La prima pagina «