Keseru raspunde pe teren! Neconvocat de Daum pentru meciul cu Polonia, atacantul a ajuns la 7 goluri in 7 zile. Hat-trick reusit in ultimul meci

Claudiu Keseru Bulgaria Ludogorets Stranieri
Data publicarii: Vineri 28 Octombrie 2016, 20:54
Data actualizarii: Vineri 28 Octombrie 2016, 21:58

Imperiul contraataca: Manchester City - Barcelona, marti, 1 noiembrie, 21:45, IN DIRECT la ProTV | Joi, de la 22:00, e FC Zurich - Steaua

UPDATE | Claudiu Keseru a reusit sa marcheze si al treilea gol in Dunav - Ludogorets. Partida s-a incheiat cu victoria echipei romanului, scor 5-3.

Keseru e greu de oprit in Bulgaria. Atacantul roman e in mare forma la Ludogorets, echipa in tricoul careia a marcat 6 goluri in doar 7 zile.

Neconvocat de Christoph Daum pentru meciul cu Polonia, Claudiu Keseru a ajuns la 6 reusite in 7 zile in tricoul campioanei Bulgariei, Ludogorets Razgrad. Romanul a inscris in meciurile cu Lokomotiv Gorna Oryahovitsa (de doua ori), Montana (de doua ori) si Dunav Ruse (tot de doua ori).

In meciul cu Dunav Ruse, Keseru a punctat in minutele 3 si 30, Ludogorets conducand la pauza cu 3-2.