Cel mai CONTESTAT jucator din Champions League! "He is just s**t! He is fu****g awful!" Reactii incredibile:

Liga Campionilor
Data publicarii: Miercuri 18 Martie 2015, 10:53
Data actualizarii: Miercuri 18 Martie 2015, 11:11

Mesut Ozil este cel mai contestat jucator dupa ce Arsenal a fost eliminata din Champions League.

AS Monaco s-a calificat dupa 3-3 la general cu Arsenal: francezii au trecut in sferturi gratie scorului din tur, 3-1, la Londra. Returul a insemnat o victorie cu 2-0 pentru Arsenal, insuficienta pentru ca echipa lui Wenger sa mearga mai departe.

Fanii britanicilor au gasit si vinovatul: Mesut Ozil. El a jucat foarte slab, insa reactiile de dupa partida sunt de-a dreptul exagerate. Suporterii lui Arsenal l-au facut praf, mai ales pe Twitter.

In mod surprinzator pentru felul in care s-a prezentat, Ozil a ramas pe teren din primul pana in ultimul minut al meciului cu AS Monaco.