Faza INCREDIBILA la meciul Stelei! Un jucator eliminat a refuzat sa iasa din teren. Ce s-a intamplat depaseste ORICE imaginatie

Superliga
Data publicarii: Joi 19 Martie 2015, 09:43
Data actualizarii: Joi 19 Martie 2015, 09:47

Steaua a batut cu 1-0 la Piatra Neamt si continua drumul spre titlu. Rusescu a dat singurul gol al meciului.

Faza serii s-a produs in prelungirile partidei. N-a fost un dribling sau o executie spectaculoasa. Sarbul Markovic de la Ceahlaul a oferit-o prin refuzul de a parasi terenul dupa ce a fost eliminat. Markovic a vazut al doilea galben din partea centralului Barsan, apoi s-a chinuit timp de cateva minute sa-i explice arbitrului ca a facut o greseala.

Fotbalistul a incercat sa-i arate lui Barsan ca nu lui ar fi trebuit sa-i dea galbenul, ci unui alt coleg. N-a avut puterea de a-l convinge. Markovic a trebuit sa iasa din teren. Nervos, sarbul a lovit panourile publicitare de pe margine cu picioarele, inainte sa intre la vestiare.