Șumudică, pune arma la purtător! Cât de frumoasă s-a făcut fiica antrenorului român
![Șumudică, pune arma la purtător! Cât de frumoasă s-a făcut fiica antrenorului român Sarah Sumudica Marius Sumudica](https://res.sport.ro/assets/sport/2021/11/21/image_galleries/737772/marius-sumudica-pune-arma-la-purtator-cat-de-frumoasa-s-a-focut-fiica-antrenorului-roman_9_1_size6.jpg)
Sarah (19 ani), fiica lui Marius Șumudică, a crescut și face furori pe rețelele de socializare.
Frumoasa Sarah strălucește pe rețelele de socializare la fel de tare ca pe podium, la diversele prezentări de modă la care a participat, căci fiica lui Șumudică a ales o carieră în modeling și visează să devină Miss România.
Deși n-a ales o carieră în sport, așa cum a făcut tatăl ei, Sarah și-a ales un partener de viață fotbalist. Cei doi sunt foarte îndrăgostiți unul de celălalt și postează frecvent fotografii pe rețelele de socializare.
Fotbalistul Alexandru Mitracu este cel care i-a furat inima fiicei lui Marius Șumudică. Sarah și tânărul sportiv au petrecut, de curând, o vacanță romantică de vis, la Paris.
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News