GOOOOOL Latovlevici! Romanul a marcat pentru a doua etapa la rand si i-a adus 3 puncte echipei sale. VIDEO

Duminica 02 Decembrie 2018, 17:52

Iasmin Latovlevici a marcat pentru a doua etapa la rand in Turcia. El i-a adus victoria echipei sale, Bursaspor.

Instaleaza aplicatia SPORT.RO pentru Android si iOS. Ai stirile momentului si livescore din toate campionatele!

Pe Instagram Sport.ro ai cele mai tari imagini din sport!

Toata Romania vede Romania in direct la PRO TV! Sambata, 23 martie, 19:00, Suedia - Romania! Marti, 26 martie, 21:45, Romania - Feroe!

Latovlevici a marcat golul victoriei lui Bursaspor in meciul cu Erzurumspor. Romanul a punctat in minutul 60, pentru 2-1.

Umut Meras a deschis scorul pentru Bursa in minutul 36, in timp ce Aurelian Chedjou a egalat inaintea pauzei. Latovlevici a marcat golul victoriei dupa o reluare din cativa metri.

Latovlevici a marcat si in etapa trecuta, in victoria 4-2 cu Akhisarspor.

Bogdan Stancu nu a fost nici macar pe banca, el fiind in continuare accidentat.