INCREDIBIL: "Imi cer scuze in fata lui Alex Ferg... la naiba, trebuie sa sterg mesajul!" :) Ce s-a intamplat pe Twitterul lui Shelvey dupa ce a fost eliminat cu Man United:
Jucatorul lui Liverpool tocmai ce isi postase un mesaj pe Twitter, dupa ce a fost eliminat in meciul pierdut de echipa sa acasa, 1-2 cu Man United.