Gest MIZERABIL facut de Ibrahimovic la ultimul meci! "E ultima speta de om, nu il suport!" Suedezul si-a batut joc in ultimul hal de un adversar:
Prima reactie a lui MM dupa scandalul de la Steaua: "DA, au baut! Si eu am fost in club cu ei! Au avut ghinion!" Mesajul managerului pentru suporteri: