F.Petre:"E greu ca Steaua sa-si revina chiar in meciul cu Dinamo!"
Goian: "Cu golul asta, Milan, Barcelona si Inter se vor bate pentru mine" :)
Rapid 2-1 Dinamo(Fernandes, Cesinha/Bratu)!