"Poate ca si eu mi-as fi cerut demisia daca eram in tribuna si echipa era pe 8". Cum a comentat Andone scandarile fanilor
Dinamo 4-0 Pandurii | "Cainii" si-au ascutit coltii dupa 3 infrangeri consecutive si au invins Pandurii, care se confrunta cu grave dificultati financiare, fara probleme. Ioan Andone a vorbit la finalul partidei din Stefan cel Mare.