SMSul trimis de Negoita lui Andone dupa discutiile cu indienii :) Seful lui Dinamo a pus capat negocierilor
Negocierile lui Ionut Negoita, actionarul majoritar al lui Dinamo, cu indienii misteriosi adusi de Mutu in Romania au picat. O dovada a acestui lucru este data si de SMS-ul pe care Ionut Negoita i l-a trimis lui Ioan Andone zilele acestea.