Știri despre Dinamo
Dragomir: "In trei ani o sa avem doua echipe in Europa" Tu ce crezi?
Liga lui Mitica a ramas fara echipe in Europa, Steaua si CFR au inceput “inarmarileâ€, iar Rapid risca sa-si piarda pe banda rulanta jucatorii. Dumitru Dragomir spune ca Romania va avea in trei ani doar una sau doua echipe in Europa. VEZI CE SPUNE MITICA: