SUPER AMICALE in Europa! Scene emotionante la Amsterdam! Ultimul meci pentru Sneijder! Portugalia 1-1 Croatia, Olanda 2-1 Peru, Austria 2-0 Suedia! AICI SUNT REZUMATELE

23:42 06 Sep
Seara amicalelor de cinci stele s-a incheiat cu victorii pentru Austria si Olanda, in timp ce vicecampioana mondiala, Croatia, a facut doar egal, 1-1 cu Portugalia!

La Amsterdam s-au derulat momente emotionante, odata cu retragerea lui Wesley Sneijder din echipa nationala! Jucatorul a venit insotit de familia sa, iar in momentul in care a fost schimbat, tribunele l-au aplaudat minute in sir!

Rezultatele din aceasta seara:

23:34 06 Sep
GOOOL OLANDA! Memphis face dubla in amicalul cu Peru!
23:28 06 Sep

Scene impresionante la partida amicala dintre Olanda si Peru! Acesta a fost ultimul meci la nationala pentru Wesley Sneijder! Acesta a venit cu familia la stadion, iar ia iesirea din teren a fost aplaudat minute in sir de spectatori!

23:14 06 Sep

GOOOL OLANDA! Memphis Depay restabileste egalitatea pe tabela de marcaj!

23:13 06 Sep

GOOOL AUSTRIA! Alaba mareste diferenta!

22:24 06 Sep
GOOOL PORTUGALIA! Pepe marcheaza superb cu capul si egaleaza!
22:20 06 Sep

GOOOL Perisic! Croatul reuseste un gol superb, dupa o combinatie excelenta de pase a coechipierilor sai!

Echipele de start!

OLANDA 0-1 PERU

AUSTRIA 1-0 SUEDIA

Este seara super amicalelor in Europa! Croatia revine pe teren dupa semifinala de la Cupa Mondiala si joaca in deplasare, impotriva Portugaliei! Olanda se lupta cu Peru, in timp ce al treilea amical de top se joaca intre Austria si Suedia!