Gol FABULOS inscris de formatia lui Gicu Grozav! Cum a reusit colegul sau sa marcheze! VIDEO

Gicu Grozav academia puskas Kisvarda Liga a 2-a Lovitura libera Fotbal extern Gol FABULOS inscris de formatia lui Gicu Grozav! Cum a reusit colegul sau sa marcheze! VIDEO
Data publicarii: Sambata 06 Aprilie 2019, 22:15
Data actualizarii: Sambata 06 Aprilie 2019, 22:20

Kisvarda a castigat partida, scor 4-0.

Gicu Grozav a fost titular si a jucat pana la final in partida castigata clar de echipa sa, 4-0 cu Academia Puskas. Grozav a marcat in minutul 31, insa colegul sau, Gosztonyi, a atras toate privirile.

In minutul 19, la 0-0, mijlocasul lui Kisvarda a reusit sa execute perfect o lovitura libera. Meciul s-a incheiat 4-0, iar formatia lui Gicu Grozav a reusit sa iasa din zona retrogradarii, insa la doar un punct de primul loc care duce in Liga a 2-a.