Liverpool Fabinho Anglia Fault INVENTAT, Liverpool a dat gol in minutul 86! Faza incredibila din care a marcat
Data publicarii: Duminica 05 Mai 2019, 10:28
Data actualizarii: Duminica 05 Mai 2019, 10:29

Liverpool si City se vor lupta pana in ultima etapa pentru titlu!

Echipa lui Klopp a tremurat serios pe terenul lui Newcastle. Golul victoriei a venit in minutul 86 si a fost marcat de Origi. Liverpool a castigat cu 3-2 si asteapta un pas gresit din partea lui City in jocul cu Leicester de luni seara.

Razboiul pentru campionat se putea incheia pe St. James Park. Faultul care a dus la lovitura libera din care Origi a marcat a fost inexistent. Suporterii au innebunit pe retelele de socializare! Fabinho s-a impins intr-un adversar, apoi a cazut la pamant chiar in fata asistentului, care n-a rezistat tentatiei si a ridicat steagul.