Imaginile care nu s-au vazut la TV! Reactia de furie a lui Zidane la penalty-ul ratat de Cristiano Ronaldo VIDEO

Cristiano Ronaldo Real Madrid Zinedine Zidane Spania
Data publicarii: Luni 22 Februarie 2016, 18:12
Data actualizarii: Luni 22 Februarie 2016, 18:20

Dupa remiza din weekend, in meciul cu Malaga, Real Madrid a ramas la 9 puncte in spatele liderului Barcelona.

Cristiano Ronaldo a deschis scorul in minutul 33, iar trei minute mai tarziu a irosit o lovitura de la 11 metri, spre furia antrenorului Zinedine Zidane.

Imaginile au fost surprinse de camere.

Real a ramas cu un avantaj de un gol, care nu i-a fost suficient. Malaga a inscris pentru 1-1 in repriza secunda, prin Albentosa, iar madrilenii se vad nevoiti sa spuna acum adio titlului.

Real Madrid este pe 3 in clasament, dupa Barcelona si Atletico Madrid. Catalanii au un avans de 9 puncte fata de marea rivala.

Etapa viitoare, Real o intalneste pe teren propriu pe Atletico Madrid, iar Barca are meci cu Sevilla.