Live Text
ASA Tg Mures - Dinamo

Egal pentru contracandidate: ASA 0-0 Dinamo. Mutu a ramas pe banca la prima intalnire cu Dinamo dupa 16 ani, gazdele au terminat meciul in 10

Urmarim si comentam impreuna meciul ASA Targu Mures - Dinamo
12 comentarii
  • 15 martie 2016
    serban Ce doliu dupa acest egal!!Ce titluri se pregateau , ce sperante( mai ales Bartalsstovu!!)!!! In tribuna nu se mai exprima, dar vomita in online!!!!!...
  • 15 martie 2016
    John nu e dubios cum toate echipele fac egal iar fcsb castiga meciul ca sa recupereze din punctele pierdute? Fecali conduce din umbra noua cooperativa, nu le mai e frica nici de DNA....
  • 15 martie 2016
    gogu da-te-n sloboaze de retard, numai conspiratii ai in cap...
  • 15 martie 2016
    Jijica gogu tu nu citesti ca ciubenul deja a stabilit ordinea in clasament ? Nu sa intalnit el degeaba cu Hagi Au pus bazele noii cooperative asa cum a invatat ciubenul la Poarta Alba!...
  • 15 martie 2016
    sd sa ma c.ac pe fanii lui dinam000 prosti rau steaua ia campionatu si anu asta bye bye ham ham...
  • 14 martie 2016
    dinamo eu ma pis pe voi de stelisti de retadati de jugosi ce sunteti vai de steaua voastra:...
  • 14 martie 2016
    AlDum Doua aspecte comentez: a) Dinamo nu are echipa pt a castiga campionatul( ne facem de ras in Europa) . Au fost adusi niste jucatori de culoare de nivel foarte scazut si -CULMEA-jucatori romani talentati si de viitor stau pe banca. Numai la noi se poate inampla asa ceva!... b) Nu pot sa inteleg de ce postati unele comentarii ale unor indivizi de speta jalnica. Chiar asa de jos a ajuns nivelul de exprimare in Romania?!!! JALNIC........
  • 14 martie 2016
    zeet esti prost ,stai jos....4 ......
  • 14 martie 2016
    flo pisatii l au vandut si pe asta...
  • 14 martie 2016
    DEMISIA REDNIC ! DEMISIA REDNIC !!!!...
  • 14 martie 2016
    +++ foarte bun Rotariu , mare jucator o sa fie...
  • 14 martie 2016
    victor intotdeauna mi-am dorit sa-i vad jucand impreuna pe romario si pe rotario...
  • 14 martie 2016
    hotz dinamu + fani =veceul meu preferat cand ma c.a.c. mult si moale....
vezi mai multe comentarii
BRAT