16 iulie 2017 23:03

10.000 de stelisti la primul meci pe National Arena! Budescu: "In seara asta m-am simtit fotbalist!"

10.000 de stelisti la primul meci pe National Arena! Budescu: "In seara asta m-am simtit fotbalist!"

Steaua 2-1 Voluntari | Budescu a marcat un gol in primul sau meci oficial in tricoul Stelei.

Fotbal cu SUPEREROI pentru SUPERCUPA EUROPEI |Supercupa Europei, Real Madrid - Manchester United, 8 august, 21:45, PRO TV!

Incepe drumul spre Champions League! Steaua - Plzen, marti, 20:30, in direct la PRO TV! Bucurati-va de fotbal!

Budescu: "E foarte bine ca am castigat meciul asta. Dar ocaziile pe care le-am ratat puteau sa ne coste."

"Nu conteaza foarte mult ca am debutat eu cu gol, ci ca echipa a castigat trei puncte."

"Cel mai important este ca a venit lumea alaturi de noi, speram sa fim din ce in ce mai multi."

"M-am simtit bine, m-am simtit fotbalist. Sper ca pe viitor sa ii facem fericiti pe toti acesti suporteri care sunt alaturi de noi." (DigiSport)

Citeste si:

#Budescu

#Steaua

14 comentarii
  • 18 iulie 2017
    Cristi Fcsb=Steaua ..ramane pentru cei batuti in cap care nu vor sa inteleaga deloc.Nu O sa mai fie ASA niciodata.Cel mai simplu E sa iti sustii favorita ..FCSB 2003..sau Steaua Bucuresti 1947......
  • 17 iulie 2017
    Cornelica fcsb nu o mai fi steaua dar ramane cea mai titrata si cea mai iubita/urata echipa din Romania, si asta inseamna multe, inseamna ca e cea mai importanta. Ura voastra fata dea ea cat si acesti 10.000 veniti la un meci cu o echipa destul de necunoscuta demonstreaza cat de multa importanta i se acroda. FCSB !...
  • 17 iulie 2017
    johnneil spatiile sunt completate. steaua nu mai este...
  • 17 iulie 2017
    Steaua=FCSB Steaua+1947 du-te si vezi-ti de echipa voastra din liga a IV-a, a suporterilor cate atatia ani v-ati bucurat la victoriile Stelei in UCL si UEL, dar ati uitat cine a plecat prin Europa atatia ani...Sa va ajute Dumnezeu sa ave to reusite si cu CSA, dar degeaba injurati adevarata steaua pe la toate gardurile....
  • 17 iulie 2017
    steaua+1947 o fi fost vreun hram la paza........si week-end pe santiere.......nu strange zece mii wc-ul....nici daca le pune in gigi miere in bere...........................................................................
  • 17 iulie 2017
    dan vedetiva de treaba ....:))...:)...au fost cel mult 5000 si nu stelisti,ci gigisti! stelistii sunt la echipa lui lacatus...
  • 17 iulie 2017
    Mutu=Drog Nu bagati in seama lqatrinele de la glina! Ei sunt frustrati si urati precum Ciuma din perioada post aceea casa lor e in groapa!...
  • 17 iulie 2017
    Geox Respect maxim...esti fotbalist......
  • 17 iulie 2017
    iura la astra teai simtit footbalist aici insa vei fi o rusine ca si alibec...
  • 17 iulie 2017
    Marius Sugacilor care comentati anti steaua sa va luam mamele la munca......
vezi mai multe comentarii
BRAT