Clasamentul grupei dupa Lugano 1-2 Steaua si Plzen 3-1 Beer Sheva! Vlad Dragomir, rezerva in BATE 2-4 Arsenal
Live Blog
EUROPA LEAGUE
28 septembrie 2017 23:25

Clasamentul grupei dupa Lugano 1-2 Steaua si Plzen 3-1 Beer Sheva! Vlad Dragomir, rezerva in BATE 2-4 Arsenal

PRO TV transmite in aceasta seara Lugano - FCSB, de la ora 20:00. Bucurati-va de fotbal!

Steaua - Lazio, 15 februarie, 22:00, in direct la PRO TV!

22:20 28 Sep

FINAL

GRUPA A

Astana 1-1 Slavia Praga
Maccabi Tel Aviv 0-0 Villarreal

GRUPA B
Partizan 2-3 Dinamo Kiev (Ozegovic '34, Tawamba '42 / Morais '54, '84, Buyalskyy '68)
Skenderbeu 1-1 Young Boys (Sowe '65, Assale '72)

GRUPA C
Braga 2-1 Istanbul (Hassan '26, Fransergio '89 / Emre '28)
Ludogorets 2-1 Hoffenheim (Dyakov '47, Lukoki '72 / Kaderabek '2)

GRUPA D
AC Milan 3-2 Rijeka (Andre Silva '2, Mussachio '53, Cutrone '93 / Acosty '84 , Elez '89)
AEK Atena 2-2 Austria Viena (Livaja '28, '90 /  Monschein '43, Tajouri '49)

GRUPA E
Everton 2-2 Apollon Limassol (Rooney '21, Vlasic '66 / Adrian '13, Yuste '88)
Lyon 1-1 Atalanta (Traore '45 / Gomez '57)

GRUPA F
Sheriff 0-0 Copenhaga
Lokomotiv Moscova 3-0 Zilina (Fernandes '2, '6, '17)

21:50 28 Sep Clasamentul in grupa Stelei, dupa Viktoria Plzen 3-1 Hapoel Beer Sheva:


20:12 28 Sep

FINAL

GRUPA G

**Lugano 1-2 Steaua (PRO TV / LIVE UPDATE AICI)
**Viktoria Plzen 3-1 Hapoel Beer Sheva ('30 Petrzela, '76 Kopic, '89 Bakos / '69 Nwakaeme)

GRUPA H
**BATE Borisov 2-4 Arsenal ('28 Ivanic, '67 Gordeychuk / '9, '22 Walcott, '26 Holding, '48 Giroud)
**Koln 0-1 Steaua Rosie Belgrad ('30 Boakie)

GRUPA I
**Konyaspor 2-1 Vitoria Guimaraes ('24 Araz, '48 Milosevic / '74 Hurtado)
**Salzburg 1-0 Marseille

GRUPA J
**Bilbao 0-1 Zorya ('26 Kharatin)
**Oestersunds 1-0 Hertha Berlin ('22 Nouri)

GRUPA K
**Lazio 2-0 Zulte ('18 Caicedo, '90 Immobile)
**Nice 3-0 Vitesse ('16 Plea, '45 Saint-Maximin, '82 Plea)

GRUPA L
**Rosenborg 3-1 Vardar Skopje ('25 Bendtner, '56 Konradsen, '68 Hedenstad / '90 Felipe)
**Zenit 3-1 Real Sociedad ('5 Rigoni, '23, '60 Kokorin / '41 Llorente)

19:25 28 Sep Romanul Vlad Dragomir este rezerva la Arsenal si ar putea debuta in aceasta seara in echipa mare.

BATE - Arsenal incepe la ora 20:00.




17:05 28 Sep

GRUPA G
20:00 Lugano - Steaua
20:00 Viktoria Plzen - Hapoel Beer Sheva

GRUPA H
20:00 BATE Borisov - Arsenal
20:00 Koln - Steaua Rosie Belgrad

GRUPA I
20:00 Konyaspor - Vitoria Guimaraes
20:00 Salzburg - Marseille

GRUPA J
20:00 Bilbao - Zorya
20:00 Oestersunds - Hertha Berlin

GRUPA K
20:00 Lazio - Zulte
20:00 Nice - Vitesse

GRUPA L
20:00 Rosenborg - Vardar Skopje
20:00 Zenit - Real Sociedad

GRUPA A
18:00 Astana - Slavia Praga
22:00 Maccabi Tel Aviv - Villarreal

GRUPA B
22:00 Partizan - Dinamo Kiev
22:00 Skenderbeu - Young Boys

GRUPA C
22:00 Braga - Istanbul
22:00 Ludogorets - Hoffenheim

GRUPA D
22:00 AC Milan - Rijeka
22:00 AEK Atena - Austria Viena

GRUPA E
22:00 Everton - Apollon Limassol
22:00 Lyon - Atalanta

GRUPA F
22:00 Sheriff - Copenhaga
22:00 Lokomotiv Moscova - Zilina

Toate rezumatele sunt la PRO X, vineri, ora 23:00
 

FULLSCREEN
Galerie Foto
  • /
0 comentarii
Legile Justiţiei, pe ultima sută de metri. Imunitatea magistraţilor, votată, apoi respinsă
BRAT