Cel mai spectaculos meci de la Euro, Ronaldo n-a contat: Danemarca 2-3 Portugalia! VEZI 3D toate cele 5 GOLURI! VIDEO

Portugalia Cristiano Ronaldo Euro - Goluri 3D
Data publicarii: Miercuri 13 Iunie 2012, 22:52
Data actualizarii: Miercuri 13 Iunie 2012, 23:09

O multime de faze, multe goluri si ratari monumentale. In special ale lui Cristiano Ronaldo. Danemarca - Portugalia poate fi considerat cel mai spectaculos meci de pana acum de la Euro.

Portugalia viseaza in continuare la sferturile de finala, dupa victoria obtinuta in fata danezilor. Pepe a deschis scorul in minutul 25, iar Postiga l-a majorat, 10 minute mai tarziu.

Bendtner a reusit dubla si tensiunea a fost uriasa in finalul meciului de la Lvov. Cristiano Ronaldo a ratat de doua ori singur cu portarul, dar golul lui Varela din minutul 87 a facut ca acest lucru sa nu conteze prea mult.

Portugalia s-a impus cu 3-2 si joaca in ultima etapa cu Olanda, la Harkov.