Liverpool se califica dramatic in semifinalele FA Cup, dupa 1-0 cu Blackburn! Portarul lui Blackburn a avut o sansa uriasa in min 95 | Messi si Suarez, super goluri in Barca 4-0 Almeria. VIDEO

Blackburn Fotbal de 5 stele Liverpool Campionate externe
Live Blog

Fotbal de 5 stele

Data publicarii: Miercuri 08 Aprilie 2015, 20:48
Data actualizarii: Miercuri 08 Aprilie 2015, 23:47

Vezi aici scorurile si cele mai importante momente din meciurile zilei in Europa

23:47 08 Apr

Liverpool se califica in semifinalele FA Cup dupa un final dramatic de meci. Blackburn a fost aproape de un gol incredibil, cu portarul, in minutul 94. VIDEO

23:14 08 Apr

BLACKBURN 0-1 LIVERPOOL, min 71. Gooool Coutinho! A deschis scorul cu un sut la coltul lung de la 9 metri.

22:50 08 Apr

Gooool Suarez in Barcelona 4-0 Almeria. A marcat singur cu poarta goala dupa o pasa excelenta primita de la Pedro - VIDEO AICI

22:34 08 Apr

Gooool Bartra in Barcelona 3-0 Almeria - VEZI GOLUL

22:12 08 Apr

Gooooool Suarez in Barcelona 2-0 Almeria. Uruguayanul a reusit un gol superb cu un sut de la 14 metri la coltul lung - VIDEO AICI

21:50 08 Apr

ACUM Live la Sport.ro: A inceput Blackburn - Liverpool, in FA Cup. In tur a fost 0-0.

21:37 08 Apr

Gooooool Messi in Barcelona 1-0 Almeria. A deschis scorul in minutul 33 cu o bijuterie de sut - VIDEO AICI

21:02 08 Apr

Barcelona - Almeria: echipele de start

BARCA: Bravo - Alves, Bartra, Mascherano, Adriano - Rakitic, Roberto, Xavi - Messi, Suarez, Pedro

ALMERIA: Julian - Navarro, Marin, Trujillo, Casado - Thomas, Corona - Silva, Espinosa, Mendez - Thievy

20:55 08 Apr