Mourinho s-a luat iar la cearta cu arbitrul si a fost trimis in tribune! Faza care l-a scos din minti pe antrenor: ce a patit Pogba

Manchester United Jose Mourinho Anglia
Data publicarii: Duminica 27 Noiembrie 2016, 19:23
Data actualizarii: Duminica 27 Noiembrie 2016, 19:26

Manchester United a primit gol dupa doar 91 de secunde in partida cu West Ham de pe propriul teren.

Pentru a doua oara in acest sezon in Premier League, Jose Mourinho a fost trimis in tribune de catre arbitru in timpul unui meci. Managerul lui Manchester United a reactionat nervos dupa ce arbitrul i-a acordat cartonas galben lui Paul Pogba pentru o simulare.

Mourinho a contestat decizia arbitrului de a-l sanctiona pe Pogba si a lovit o sticla cu apa cu piciorul. Arbitrul Jonathan Moss nu a ezitat si l-a trimis pe Mourinho in tribune. Mourinho a mai fost trimis in tribune in acest sezon la egalul, 0-0, cu Burnley.

Manchester United a fost condusa dupa doar 90 de secunde in partida de pe Old Trafford dupa ce Diafra Sakho a deschis scorul, Ibrahimovic reusind sa egaleze in minutul 21 iar scorul a fost egal la pauza.