Meci FENOMENAL in Germania! Augsburg a avut 3-0 pana in minutul 61 cu Leverkusen! Nimeni nu s-ar fi asteptat la acest final
5 2016 18:53

Din Bundesliga vine una dintre cele mai spectaculoase partide din Europa.

Cele mai tari meciuri de la EURO si fazele finale se vad la ProTV! Bucurati-va de fotbal

Sferturile UEFA EURO 2016™ se vad la ProTV: Joi, 22:00, Polonia - Portugalia | Vineri, 22:00, Tara Galilor - Belgia | Sambata, 22:00, Germania - Italia | Duminica, 22:00 Franta - Islanda

Augsburg si Leverkusen au terminat 3-3 in Bundesliga, intr-un meci in care gazdele au condus cu 3-0 pana in minutul 61.

Ja-Cheol Koo reusise sa marcheze un hattrick pentru Augsburg in minutele 6, 44 si 58, pentru ca finalul de meci sa fie complet neasteptat.

Karim Bellarabi a marcat pentru Leverkusen in minutul 61, Paul Verhaegh si-a dat autogol in minutul 81, tabela aratand 3-2, pentru ca in ultimul minut Hakan Calhanoglu sa egaleze din penalty.