Radamel Falcao, implicat intr-un scandal in Argentina. Atacantul columbian si-ar fi inselat sotia cu un top model

Atacantul celor de la AS Monaco, Radamel Falcao, este implicat intr-un scandal dupa ce a fost prins cu o alta femeie desi el este casatorit si are un copil
Toate meciurile de la FIFA Club World Cup pot fi văzute pe VOYO cu comentariu în limba română.
Jurnalistul Rodrigo Lussich de la revista AM a dezvaluit ca Radamel Falcao si-a inselat sotia cu modelul argentinian de 33 de ani, Karina Jelinek. Cei doi ar fi avut o aventura scurta, conform spuselor jurnalistului din Argentina: "Este o bomba aceasta veste" a scris Lussich.
Daca se dovedeste ca este adevarat, Radamel Falcao si-a inselat sotia, cantareata argentiniana Lorelei Taron. Cei doi au o fetita, Dominique Garcia Taron, nascuta in august 2013.
Radamel Falcao a suferit la inceputul acestui an o ruptura de ligamente si nu va putea evolua la Campionatul Mondial din aceasta vara pentru nationala Columbiei
Sursa foto: Splasha News
Urmăriți SPORT.RO și pe Google News