Keseru seamana cu Shevchenko la joc, ramane doar sa-si puna un nas nou! ;)
Munteanu:"Steaua s-a antrenat si la noroc!" BATE STEAUA PE TIMISOARA?
Iancu:"Cand joci prost si pierzi nu ai scuze, Uhrin trebuie sa bata Steaua!"