Bourceanu si-a intrat in rol! I-a PUS LA ZID pe turnatorii din vestiarul Stelei! Vezi ce a spus despre ei:
Jucatorii Stelei sunt DISPERATI: "Egalul asta e ca o infrangere! Trebuie sa castigam!"