DRAMA la Dinamo dupa meciul care o tine pe primul loc: "E suparare mare, abia am scos un punct!" 90 de min care au facut-o sa se simta ca in Liga
Cine s-a distrat cu Dinamo? "Ungurusan e mai lent decat o masina de deszapezit!" :)) Meciul dupa care Dinamo TREMURA pe primul loc