Messi plange dupa Guardiola: "Iarta-ma, Pep! Am avut emotii si nu am putut veni la conferinta ta!" Mesajul emotionant postat pe Facebook:
Prima declaratie a lui Guardiola dupa ce si-a anuntat plecarea de la Barca: "Sunt epuizat!" MOTIVUL pentru care pleaca si cine e noul antrenor:
Guardiola i-a tinut pe jucatori O ORA in sedinta, pentru a-si lua adio! Care sunt cele DOUA MOTIVE pentru care a renuntat la Barcelona: