Supercampionul Remy Bonjaski s-a indragostit de Romania. Fostul luptator si-a petrecut weekendul la Timisoara: "Il iubesc pe Morosanu, e prietenul meu"
Tripl campion in K1, Bonjasky s-a indragostit de Romania! A petrecut un weekend cu iubita sa, la Timisoara. Bonjasky a fost invitat si la deschiderea unei shaormerii!