Știri despre Poveștile sport.ro
Un fost stelist e spaima patronilor din Liga 1: "Dacă ai întârziat o zi cu salariul, mi-am dat demisia!"
În fotbalul românesc a devenit o regulă ca jucătorii și antrenorii să fie plătiți cu întârziere. De-a lungul timpului, mii de oameni au depus memorii la Federație pentru că nu și-au primit salariul la timp.