Stelistii dau vina pe mingi pentru infrangere: "Le-au dezumflat intentionat! E inadmisibil sa faci asta in 2012!" Reactia gazdelor: "Hahaha, v-am pacalit" :)
Dupa Bicfalvi, inca un stelist e tot mai aproape sa se desparta de Ghencea! CONDITIA pusa de Gigi ca Geraldo sa ramana in Ghencea:
MIRACOL la Steaua! Vestea buna la care nu se astepta nimeni si care le da aripi stelistilor: