Bani de transferuri pentru Steaua! Becali "Vreau sa iau valiza inapoi si sa se desfinteze DNA-ul!"
"Imi pare rau de Gigi. S-a uitat ce a facut in fotbal. Steaua nu trebuie retrogradata!"
Lacatus: "In 2009 Steaua va fi si mai buna, adica..luam campionatul!" TU CE CREZI?