Anul stadioanelor NOI in Romania! Fanii s-au intors la fotbal! Steaua, Petrolul si U Cluj conduc la media de spectatori! Ghici pe cat e Dinamo! :)
Chipciu si-a luat la revedere de la Brasov cu o declaratie emotionanta! Neculaie n-a avut atatea carduri sa il conviga sa ramana: