Tamas:"Dinamo merita NUMAI locul 1!" Zicu:"Revin la primul meci in retur!"
"Razvan Lucescu e singurul care ar putea sa dea acum o noua imagine nationalei!" TU CE CREZI?
Muresan: "Imi pare rau ca Trica va pleca de la noi, Anorthosis nu ma intereseaza!"