Copos: "Dupa derby-ul de diseara, Dinamo va fi Rapid II!"
"Era CLAR ca Steaua si Dinamo aveau sa piarda in Europa! CFR a dezamagit cel mai rau"
Galatasaray: "Il vrem pe Hagi ca sa luam Europa League!"